MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny to doskonały sposób na poprawę urody.

Planujesz makijaż permanentny? Wybierz najlepszą markę, wybierz makijaż permanentny wykonywany metodą Conture® Make-up Long-Time-Liner®. Makijaż permanentny wykonywany tą metodą uznaje się obecnie za najbardziej precyzyjny i bezpieczny ze wszystkich dostępnych metod makijażu permanentnego. Urządzenie Conture Liner Duo, na którym pracujemy to sprzęt najwyższej klasy – jedyny na rynku który posiada certyfikat medyczny. Gwarantuje najwyższą jakość wykonania makijażu oraz higienę i sterylność potwierdzoną przez wielu lekarzy i audytorów medycznych.

 

Dzięki nam osiągniesz efekt nieosiągalny dla innych marek, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Makijaż permanentny wykonywany metodą Conture® Make-up Long-Time-Liner® wygląda bardzo subtelnie i naturalnie. Barwnik wprowadzany jest bardzo płytko w naskórek, dzięki czemu końcowy efekt jest bardzo naturalny.

 

Postaw na jakość którą wybrali najlepsi. Zapraszamy do naszego studia we Wrocławiu. Dzięki innowacyjnym produktom, trwałym i sterylnie zapakowanym barwnikom oraz najnowocześniejszym technologiom jesteśmy w stanie zapewnić, że skóra po zabiegu makijażu permanentnego będzie zawsze wyglądać świeżo i zdrowo.

Makijaż permanentny brwi

Idealny kształt brwi to rzadkość. Brwi rosną nieregularnie a w łuku brwiowym często zdarzają się przerwy, brwi zanikają też z wiekiem lub na skutek przebytych chorób. Stałe regulowanie i farbowanie brwi jest uciążliwe, daje krótkotrwały efekt i osłabia włoski, które stają się przez to rzadsze i jaśniejsze. W takich przypadkach makijaż permanentny brwi jest po prostu niezastąpiony. Makijaż permanentny brwi ułatwia również dalszą ich pielęgnację.


W makijażu permanentnym brwi stosujemy dwie podstawowe techniki: cieniowania i piórkowa. Dzięki nim uzyskujemy nadzwyczaj naturalny efekt. Metoda cieniowania polega na wyrównaniu kształtu brwi i podkreśleniu ich koloru, nadaje ona również brwią trójwymiarowego charakteru. Metoda piórkowa jak sama nazwa wskazuje polega na precyzyjnym malowaniu brwi włos po włosie, tworząc w łuku brwiowym rysunek imitujący naturalne brwi przez co osiągamy bardzo naturalny wygląd.


Marzysz o idealnym kształcie brwi na stałe? Wybierz makijaż permanentny brwi metodą
Conture® Make-up Long-Time-Liner®!

 

GALERIA BRWI

Makijaż permanentny ust

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach, które często przesuszają skórę ust utrudniając jej codzienną pielęgnację. Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądała najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.


Makijaż permanentny ust to komfort który docenisz Ty i piękno które docenią Twoi najbliżsi i znajomi. Zarysowanie linii ust, które uzyskujemy dzięki wykonanemu zabiegowi makijażu permanentnego ust, odmładza Twoją twarz i sprawia że wyglądach zawsze atrakcyjnie. Makijaż permanentny ust to także doskonały sposób na zrekonstruowanie czerwieni wargowej w przypadku pojawiającego się często wirusa opryszczki, którego skutkiem jest miejscowa utrata naturalnego zabarwienia ust.


Usta po zabiegu będą lekko opuchnięte a skóra wokół nich zaczerwieniona. Taki stan utrzyma się przez kilka godzin. Nie przejmuj się, jeśli po zabiegu Twój kolor ust będzie ciemniejszy niż oczekiwałaś. To naturalne, nawet w przypadku delikatnego makijażu. W ciągu 7 dni makijaż wyłuszczy się i jego barwa stanie się jaśniejsza nawet o 50%. Dlatego tez wykonywana jest  bezpłatna wizyta kontrolna, podczas której makijaż permanentny ust jest uzupełniany i korygowany.

 

GALERIA UST

Makijaż permanentny oczu

Jeśli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądały pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie lub w łóżku.


W zależności od potrzeba makijaż permanentny kreski górnej można wykonać delikatnie, zagęszczając linię rzęs, osiągając w ten sposób naturalny i bardzo subtelny efekt. Jeśli natomiast na co dzień używasz mocniejszej kreski, najlepiej sprawdzi się kreska dekoracyjna, która mocniej podkreśli Twoje spojrzenie.

 

Makijaż permanentny kreski dolnej, dopełnia całości optycznie powiększając oczy.

 

Makijaż permanentny oczu jest szczególnie polecany osobą noszącym szkła kontaktowe, zapewnia on też rekonstrukcję górnej i dolnej linii rzęs po chemioterapii.

 

GALERIA oczu

Wstępna wizualizacja

Jeśli wahasz się przed wykonaniem makijażu permanentnego, zapraszamy do naszego studia we Wrocławiu na bezpłatną wizualizację. Pomoże Ci ona podjąć ostateczną decyzję po wykonaniu wstępnego rysunku. Linergistka narysuje kształt ust, brwi czy kreski na powiece odpowiednio do Twojej urody. Doradzi również jaki pigment będzie najbardziej dla Ciebie odpowiedni.

Zalecenia przed i po wykonaniu
makijażu permanentnego

To czy Twój makijaż permanentny będzie idealny zależy także od Ciebie.

 

Dobrze nawilżona skóra to podstawa sukcesu. Jeśli odpowiednio przygotujesz skórę przed zabiegiem, naskórek będzie wyłuszczał się równomiernie nie pozostawiając miejscowo plam.


Osobą, które mają tendencję do opryszczki zleca się przyjmowanie leków antywirusowych (np. Heviran 800 mg na dobę) 3 dni przed i 3 dni po wykonanym zabiegu.

 

Kluczowa jest także odpowiednia pielęgnacja po pigmentacji, w tego celu otrzymasz od linergistki specjalistyczny krem, który należy stosować przez co najmniej  7 dni po wykonanym zabiegu.


Po około 2-4 tygodni zalecana jest wizyta kontrolna w celu wykonania tzw. dopełnienia, polegającego na wyrównaniu i utrwaleniu koloru. Zabieg ten wykonywany jest bezpłatnie.

URZĄDZENIE
BARWNIKI
NAGRODY

Aparat Conture Liner Duo, na którym pracujemy to sprzęt najwyższej klasy – jedyny na rynku który posiada certyfikat medyczny. Gwarantuje najwyższą jakość wykonania makijażu oraz higienę i sterylność potwierdzoną przez wielu lekarzy i audytorów medycznych.

W naszej pracy używamy wyłącznie certyfikowanych barwników firmy Long-Time-Liner, opartych na bazie substancji nieorganicznych i mineralnych. Produkowane są one jako produkty medyczne w sterylnych warunkach w laboratorium firmy Long-TimeLiner w Monachium. Są bezpieczne dla skóry, nie wywołują alergii i maja działanie antybakteryjne, co potwierdzają liczne badania przeprowadzone przez Europejski Instytut Inspekcji.

O jakości sprzętu, barwników oraz świadczonych usług marki Long-Time-Liner świadczą liczne nagrody, które firma zdobywa każdego roku.

Weronika Pióro - makijaż permanentny

+48 519 706 655  |  biuro@weronikapioro.com.pl

ul. Legnicka 55/UA5, 54-203 Wrocław

 

marka należąca do Contour Studio Kosmetologia Estetyczna

www.contourstudio.pl

www.facebook.com/ContourStudioWroclaw

Weronika Pióro - makijaż permanentny

+48 519 706 655  |  biuro@weronikapioro.com.pl

ul. Legnicka 55/UA5, 54-203 Wrocław

 

marka należąca do
Contour Studio
Kosmetologia Estetyczna

www.contourstudio.pl

www.facebook.com/ContourStudioWroclaw